Apie mus elyte

Mūsų įmonės istoriją pradėjo vienas labai svarbus žmogus- Petronėlė Ona Rutkaitienė. Visiems ji geriau buvo žinoma kaip Elytė, ją taip vadino nuo pat vaikystės.

Elytė didžiąją savo gyvenimo dalį dirbo virtuvės šefe, visą gyvenimą buvo giriama už savo pagamintus valgius bei išradingumą.

Ji gyveno žemuosiuose Šančiuose, pagamintų valgių žmonės dažnai vykdavo pasiimti iš jos namų. Elytei pradėjus gaminti plikytus vieno kąsnio sumuštinukus 90-taisiais, kauniečiai juos labai greitai pamėgo ir net ėmė vadinti „Šančių ekleriukais“.

Elytė visą sukauptą patirtį ir virtuvės paslaptis perleido savo anūkei ir tai tapo priežastimi, dėl kurios šiandieną mes galime pasiūlyti Jums tokį patį vieno kąsnio sumuštinukų padėklą kokį jį sukūrė.

Elytės vieno kąsnio sumuštinių padėklas nepakeitė nei savo skonio, nei išvaizdos nuo tada, kai jis buvo sukurtas – dar 1992 m.

Laikui bėgant, anūkei perėmus šeimos verslą iš mylimos močiutės, supratome, jog klientams galime pasiūlyti ne tik „Elytės klasikinį 90” rinkinį, bet ir praplėsti meniu į šiuolaikiškus, naujus pasirinkimus. Pikantiškus sumuštinukus papildė saldūs eklerai, o klientų šventėms siūlome slapto šeimos recepto tortą bei saldžias uogų bei gėlių puokštes.

Paragaukite ir įvertinkite patys: 

Sužinoti daugiau apie Elytės ekleriukus.

 

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top